Pomocní projektanti (konstruktéři)

Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru stavebnictví na pozici Pomocní projektanti (konstruktéři). Práce na plný nebo zkrácený úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr/Dohoda o provedení práce/Dohoda o pracovní činnosti na dobu neurčitou s ohodnocením od 24 000 do 28 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o., okres Cheb. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Ing. Petr Král, , tel.: 354436328, e-mail: info@dsva.cz.

Poznámka od zaměstnavatele

Místo výkonu práce: nám. Krále Jiřího z Poděbrad 6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Možno i na dohodu o provedení práce. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Nástup možný ihned. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (min. 20 hod/týdně). Pracovní doba: od 7:30-8:30 h do 16:00-17:00 h. Náplň práce: zpracování dílčích částí projektové dokumentace (výkresy, texty, tabulky) pro dopravní a inženýrské stavby, které společnost zajišťuje, dále pak sestavení výkazu výměr v excelu (příp. rozpočtu v rozpočtovém SW). Požadujeme: praxe v grafickém programu AutoCad v délce min. 2 roky (aktivní činnosti), znalost technického kreslení, schopnost číst výkresovou dokumentaci. Nabízíme: zajímavá a tvůrčí práce v kanceláři v historickém centru města s výhledem na náměstí, s vynikající dostupností stravování, s možností parkování, příp. v docházkové vzdálenosti zastávek veřejné dopravy, společnost podporuje odborné vzdělávání zaměstnanců, společnost nabízí benefity ve formě stravenek, penzijního připojištění a pro mimochebské i příspěvek na dopravu do zaměstnání. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Základní informace o nabízené pozici

  • Pracovní úvazek: Dohodou
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Pracovněprávní vztah:
  • Hrubá mzda: 24 000 – 28 000 Kč/měsíc
  • Pracovní poměr: na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče o práci

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Pracoviště a kontakty

  • Adresa pracoviště: Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o.
  • Zaměstnavatel: Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o., IČO: 26392526
  • Referenční číslo: 26770600776, Kontaktní pracoviště Cheb

Podobné pracovní nabídky

2024 © www.praceaz.cz – aktuální nabídka volných míst z Úřadu práce ČR. Tyto stránky neprovozuje MPSV. Poslední aktualizace dat ze stránek mpsv.cz proběhla 13. 4. 2024.
Kontakt na provozovatele
Souhlas s nastavením osobních údajů